Университатия Крайова продължава да е без победа в тазгодишното първенство на Румъния. Тази вечер тимът загуби от последния до този момент в класирането Виктория Бранещ с 0:1 като гост.

Цял мач за Университатия игра Валентин Илиев, докато Емил Гъргоров не бе записан и сред резервите. 45 минути за отбора от Крайова записа бившият нападател на ЦСКА Александру Пицурка, но и той не промени с нищо ситуацията през второто полувреме.

Единственото попадение реализира Валентин Симион в 67-та минута. Той бе оставен непокрит в пеналта на Университатия, и от няколко метра без проблем засече една топка в мрежата на Силвиу Лунг.

Университатия Крайова има една точка от три кръга в румънската лига, спечелена още в първия кръг срещу шампиона Клуж и е в зоната на изпадащите.