Вратарят Пламен Илиев игра при победата на своя Университатя Клуж с 2:1 у дома над Волунтари при подновяването на румънското първенство. Срещата беше от 22-ия кръг на шампионата.

Българският страж започна като титуляр и пази през целия мач за своя отбор. С успеха "У" спря серията си от пет мача без успех в първенството.

Мамаду Тиам откри резултата в 37-ата минута в полза на тима от Трансилвания. В началото на втората част гостите останаха с човек по-малко, след като Улрих Мелеке беше изгонен с втори жълт картон.

Въпреки това Волунтари стигна до изравнителен гол в 62-ата минута чрез Виталие Дамаскан. Последва сериозен домакински натиск, който даде резултат три минути преди края, когато Лоранд Фулоп вкара за 2:1.

С успеха Университатя събра 22 точки и заема 12-о място във временното класиране. Волунтари е осми с 4 точки повече.