Френският мениджър на Астън Вила Жерар Улие започна с победа престоя си на „Вила парк”. Тимът на Стилиян Петров се наложи с 2:1 като гост на Уулвърхемптън, а успехът за Астън Вила осигури Емил Хески, който вкара в 88-ата минута.

Българският национал Стилиян Петров остана на терена до 86-ата минута, когато бе заменен от Сидуел.

Астън Вила поведе в резултата в 25-ата минута чрез Стюърт Даунинг, преди домакините да възстановят равенството след час игра. Мат Джарвис вкара странен гол, след като се опита да центрира, а топката прехвърли всички в наказателното поле и се озова в мрежата.

Емил Хески се отблагодари по прекрасен начин на своя мениджър, като заби победния гол в самия край на двубоя. Жерар Улие заложи на Хески като титуляр, което се случва за първи път в последните шест месеца.

Това бе първа победа за Астън Вила като гост през този сезон. Бирмингамци вече се намират на пета позиция, само на точка от Топ 4.