Тимът на УФА записа първа победа след шест мача без успех, надделявайки над Арсенал Тула с Мишо Александров в състава си с 1:0.

След среднощния екшън и евакуацията на УФА от хотела преди мача след сигнал за бомба, все пак тимът успя да надделее над съперниците си.

Александров остана на терена до 81-ата минута, когато беше заменен от Федерико Расич.

Победното попадение за домакините дойде в 77-ата минута, а автор на попадението беше Игбун.

Въпреки сериозните усилия и добрата игра в отбрана на Арсенал, все пак домакините се справиха с нещата и спечелиха двубоя.

В 73-ата минута при резултат 0:0 гостите от Тула нацелиха гредата, след като Чаушич от 12 метра не намери целта.

След този успех УФА е на 10-о място с 13 точки, а Арсенал е на 11-ото място с 11.