Бившият футболист на ЦСКА Шикозе Удоджи, който притежава български паспорт под името Митко Атанасов Георгиев, успя да се разпише за своя Арис в контролата срещу Рома. Нигерицеът откри резултата в 16-ата минута, ала с две късни попадения воденият от Руди Гарсия тим стигна до крайния успех с 2:1.

27-годишното крило бе близо до завръщане на „Българска армия“ след смяната на собствеността това лято, но в крайна сметка трансферът пропадна и африканецът избра да подпише с Арис. Гръцкият тим бе на подготвителен лагер у нас, където игра срещу Пирин Гоце Делчев и Ботев Враца.

Двубоят започна отлично за отбора от Солун и Удоджи се разписа с хубав удар малко след изтичането на първия четвърт час. По-голямата индивидуална класа на Рома обаче си каза своето след почивката, когато бяха извършени множество смени. Първо Николас Бурдисо възстанови равенството в 70-ата минута, а десет по-късно американецът Майкъл Брадли оформи крайния резултат.