Отборът на Лестър победи в драматичен мач с 3:2 Хъдърсфийлд като гост в среща от десетия кръг на Лига 1.

Александър Тунчев остана на терена през всичките 90 минути, докато Радостин Кишишев, който през седмицата се изявяваше като шофьор на Станимир Стоилов в Англия, остана на резервната скамейка.

За разлика от голяма част от вече изминалите срещи, Киш все пак попадна в групата, но така и не излезе на терена.

Лестър спечели трите точки в двубоя, макар че развитието на двубоя държа феновете на двата тима под напрежение до последната минути.

През първото полувреме отборите не успяха да си отбележат голове, за сметка на това гостите поведоха с 2:0, но след това допуснаха да бъдат изравнени за 2:2. В 90-минута на мача обаче Лестър измъкна победата, с което остана на първото място в класирането на Лига 1 с 22 точки в актива си.