И двамата българи, които носят фланелката на Лестър, пропуснаха победата с 2:1 като гост над Карлайл, в среща от 20-я кръг на Лига 1. Александър Тунчев остана извън групата заради контузия, докато Радостин Кишишев вече открито заяви, че води преговори с ръководството на клуба за разтрогване на договора му.

Българският национал и бивш капитан на ЦСКА - Александър Тунчев получи травма в слабините миналата събота по време на мача срещу Саутенд.

Домакините поведоха в резултата, в 27-та минута чрез Греъм, но през второто полувреме Лестър се върна в мача с две попадения, с което успя да си осигури трите точки за класирането.

Така след успеха отборът на двамата българи запазва лидерската си позиция с 44 точки в актива си, докато Карлайл е на 17-о място с 21 точки.