Амкар Перм с Мартин Кушев, Захари Сираков и Георги Пеев измъкна равенство 1:1 в последните секунди на гостуването си на Спартак Москва.

Двамата българи играха пълни 90 минута за тима на Миодраг Божевич, като Сираков получи жълт картон през втората част.

Спартак поведе в 62-рата минута, когато Егор Титов по фланга подаде на Паршивлюк, който с перфектен успореден на аутлинията пас не остави нищо друго на Роман Павлюченко освен да вкара.

Гостите от Перм стигнаха до равенството в последната минута на редовното време, а точен бе резервата Иняц, който се пребори със Щранцъл и простреля вратата на Стипе Плетикоша.

Амкар Перм е на четвърто място след първите четири мача със седем точки, Спартак е шести със шест.