В трети мач поред „българският” Амкар Перм не успя да отбележи гол. В поредната си контрола в Анталия руският тим записа равенство – 0:0 срещу украинския Ворскла Полтава. Преди това тимът, воден от Димитър Димитров – Херо, претърпя поражение с 0:2 от третодивизионен Кикерс Офенбах и 0:0 срещу руския Салют-Енергия от Белгород.

Участие в спаринга взеха Георги Пеев, който записа 90 минути игра, а Мартин Кушев бе заменен в 55-та от Жиляев.

Отборът от Украйна, независимо от факта, че не съумя да реализира, демонстрира добър футбол, с много положения.

Преди почивката Митар Новакович можеше да реализира за Амкар, а Георги Пеев бе в основата на едно от най-опасните положения преди почивката.

Витали Гришин от Амкар получи червен картон още в 18-та минута на срещата, но поради естеството на мача, Димитър Димитров – Херо получи правото да смени изгонения футболист.

През второто полувреме много близо до попадение обаче бяха Мартин Кушев и Николай Жиляев. В 82-та минута, заради положение на засада, бе отменен и гол на играчите от Полтава.