Доскорошният голмайстор на Пирин Благоевград Мартин Тошев вкара три гола за новака във 2-ра германска бундеслига Ерцгебирге Ауе при разгромната победа над аматьорите от Гебирге / Гелобтланд  с 21:0.

Възпитаниците на българския треньор Павел Дочев още до почивката водеха с 11:0. Роденият в благоевградското село Крупник Мартин Тошев игра през второто полувреме и вкара дванайстия гол, както и последните два- двайстия и двайсет и първия гол в мача. За него това е втори хеттрик за тази седмица ,след като реализира три попадения и при друга победа над аматьори с 9:0.

Тошев от началото на подготfвката си се е разписвал вече в 4 контроли за новия си отбор. Както е известно, Пирин Бл ще получи нелоша трансферна сума от отбора на Павел Дочев за бившия си голмайстор.