Националите Елин Топузаков и Димитър Телкийски играха за своя Апоел Тел Авив при загубата с 1:2 от Бейтар Йерусалим. Бившият халф на Левски остана на терена до 80-ата минута, когато бе заменен, докато Топузаков записа пълни 90 минути.

Отборът на Бейтар поведе в резултата след половин час игра, след като Веред бе точен. До края на първото полувреме падна още един гол и той отново бе във вратата на Апоел. В 36-ата минута Барчиян увеличи преднината на домакините.

През второто полувреме тимът на Телкийски и Топузаков успя да върне едно попадение след час игра, когато най-съобразителен бе Мари.

След загубата днес тимът на Апоел остава на четири точки от лидера Макаби Хайфа, който има в актива си 45. Бейтар пък събра 20 точки в актива си и вече е четвърти в подреждането.