Българинът Елин Топузаков отбеляза гол, но Апоел Рамат Ган претърпя поражение с 1:2 като домакин от Ашдод в среща от 28-ия кръг на израелското футболно първенство.

Топузаков игра цял мач и се разписа в 55-ата минута, откривайки резултата. За домакините Димитър Телкийски бе титуляр, но игра само през първото полувреме.

За гостите Димитър Макриев игра пълни 90 минути и подаде за победния гол на Нир Битон в 90-ата минута.

Ашдод е на 11-то място в класирането с 32 точки, а Апоел Рамат Ган е последен в подреждането с 8 точки.

В друг мач с българско участие Макаби Тел Авив загуби като гост с 0:2 от Бней Йехуда. Българският нападател Димитър Рангелов игра цял мач за Макаби.

Макаби Тел Авив е на трето място с 49 точки. Лидер е Макаби Хайфа с 66 точки, пред Апоел Тел Авив с 59 точки.