Българският национале Божидар Краев изигра пълен мач за своя тим Жил Висенте срещу Брага завършил с равенство 1:1.

​Интересното в случая беше, че двубоят беше прекъснат за около 30 минути заради проблем с тока. Куриозният момент стана веднага след удар на Краев, при който вратарят нямаше никакъв проблем да улови кълбото.

Преди спирането на тока Брага имаше аванс в резултата с гол на Вандерсон Галено. След подновяването на играта Жил Висенте доминираше и Сандро Лима успя да изравни в 79-ата игрова минута на мача.

Божидар Краев и съотборниците му заемат 11-о място в класирането с актив от четири точки след три изиграни мача. Брага е шести, но също с четири точки. Спортинг (Лисабон) и Фамаликао са лидери с по 7, следвани от Бенфика и Порто с по шест.