Чарлтън завърши при равенство 2:2 домакинството си на Дарби Каунти, въпреки че водеше в резултата до 90-ата минута.

Адикс откри в 34-ата минута чрез Анди Грей. Гостите изравниха в 62-ата чрез Нейтън Елингтън от дузпа, а секунди по-късно Мартин Уогхорн даде нова преднина на Атлетик

Светослав Тодоров бе в групата на Чартлтън за мача, но временният мениджър Фил Паркинсън не пусна българския нападател в игра, въпреки че той един от двамата полеви играчи останали на пейката в заключителните минути и можеше да бъде използван поне като тактическа смяна.

Паркинсън не се възползва от това си право и Елингтън се превърна в герой за Дарби, вкарвайки втория си гол в мача в добавеното време за крайното 2:2.

Чарлтън е в зоната на изпадащите в Чемпиъншип и е на четири точки под местата, даващи право на спасение във втория английски ешелон. Дарби Каунти е на 18-а позиция от 24 отбора.