Българският нападател Тодор Колев се разписа при домакинското равенство 1:1 на Олимпиакос Волос срещу Калитеа в мач от петия кръг на гръцката втора дивизия.

Колев откри резултата в 39-ата минута с първия си гол за сезона, но гостите измъкнаха точката с попадение на Паоло Фаринола 18 минути преди края.

За Олимпиакос, който е 13-и в класирането с 6 точки, цял мач игра бившият защитник на ЦСКА Петър Стоянов.

Колев пък беше заменен в 70-ата минута от Антонио Аниете. Бившият полузащитник на ЦСКА и Локомотив (Пловдив) Йордан Тодоров остана резерва при загубата на Пансерайкос с 0:1 като гост на Анагениси. Това беше първо поражение за сезона за тима от Серес, който падна на трето място в подреждането с 10 точки.

Бившият играч на ЦСКА и Литекс Христо Янев пък влезе като резерва при домакинската загуба на Панайтоликос с 0:1 от Лариса.

Янев влезе в игра в 66-ата минута малко след гола за гостите, но не успя да помогне на отбора си да избегне поражението.

Панайтоликос е осми в подреждането със 7 точки.