Отборът на Чарлтън допусна загуба с 2:5 от Шефилд Юнайтед в среща от 18-я кръг на Чемпиъншип. Българският футболист Светослав Тодоров влезе в игра в 62-та минута, след като вече резултатът на таблото се оказа и краен за срещата.

За съжаление, навлизащият във форма Тоди не успя да се разпише, нито да промени с кой-знае какво положението на терена.

Още до почивката Шефилд вече водеше с 3:1, с което до голяма сметка реши изхода на мача. Така Чарлтън заема незавидната 22-а позицуя в класиране с едва 18 точки в актива си.

В среща от Лига 1 Александър Тунчев игра цял мач при победата на неговия Лестър с 2:1 над Скънторп.

Другият български футболист, част от състава на „лисиците” - Радостин Кишишев, отново не попадна в групата за срещата. Така след успеха Лестър заема първата позиция в класирането с 35 точки, което доказва мотивацията на ръководството клубът да влезе в по-горната дивизия в Англия.