Радостин Кишишев се появи в игра като резерва за своя Брайтън & Хоув Албиън при равенството 1:1 срещу Чарлтън в мача от предния кръг в английската Лига Едно.

Българският футболист започна двубоя на пейката, като се появи в игра в 86-та минута на мястото на Гари Дикер.

Гостите от Чарлтън успяха да поведат на лидера във временното класиране още в 3-та минута. Джони Джаксън реализира от дузпа, отсъдена минута по-рано.

В 8-та минута домакините пък останаха с човек по-малко, след като с директен червен картон без изгонен Иниго Калдерон, за грубо нарушение срещу Тери Рейсон.

Въпреки че бяха с 10 души на терена, съотборниците на Тинката успяха да изравнят. В 36-та минута Глен Мъри вкара за 1:1, като този резултат се запази до края на двубоя.

След равенството Брайтън продължава да е на 1-во място във временното класиране с актив от 37 точки. Чарлтън пък е 3-ти с 33 точки.