Кифисиас, където играе Илиан Илиев-младши, завърши 4:4 с Пансерайкос в мач от първенството на Гърция. Тимът на българина, който записа 78 минути, отбеляза две попадения дълбоко в добавеното време на срещата.

Пансерайкос поведе с 3:0 до 22-ата минута и това принуди треньорът на домакините веднага да направи три смени накуп. Минута преди почивката гостите останаха с 10 души, след като Томаш Хайек получи втори жълт картон.

В началото на втората част Кифисиас върна две попадения, но в 78-ата минута Пансерайкос отбеляза четвърти гол. Драмата настъпи в добавеното време на двубоя. В 97-ата минута домакините намалиха 3:4, а с последното докосване в срещата Алберто Ботия донесе точката на Кифисиас - 4:4.