Тежък мач имаше българският вратар Йордан Господинов в отбора на Конкордия (Кяжна) в 17-ия кръг на румънското първенство. Новаците от малкото градче Кяжна паднаха 2:5 при гостуването на приятната изненада през тази година Пандури (Търгу Жиу).

Домакините започнаха много настървено срещата, но първото попадение падна чак в 32-ата минута, като до този момент Господинов спаси опасни удари на Батин и на Григораш. В рамките на 7 минути домакините поведоха с 2:1, а Салем върна едно попадение за Конкордия в последната минута на първата част.

Картината не се промени особено и след почивката, като Пандури вкара още три гола, а Господинов има определена вина единствено при 4:1.

След този резултат Конкордия остава на предпоследното 17-о място в есенното класиране с 10 точки, на 7 от спасителното 14-о място, което се заема от Воинца (Сибиу). Начело в класирането е Динамо (Букурещ) с 37 точки, пред ЧФР Клуж с 36 и Рапид (Букурещ) с 34. Пандури е на 5-о място с 29.