След като в сряда Риека отпадна на осминафинал за Купата на Хърватска след загуба с 0:3 при гостуването на втородивизионния Сегеста Сисак, неприятната серия за тима на Георги Иванов продължи и днес.

Риека с Гонзо в състава си загуби с 0:2 като гост на Цибалия Винковци в среща от 13 кръг на хърватската елитна дивизия. Въпреки поражението тимът на българина продължава да бъде на второ място в класирането, изпреварван единствено от шампиона Динамо Загреб.

Багарич изведе Цибалия напред след точно изпълнена дузпа в 55-ата минута, а Георги Иванов и капитанът на Риека Анас Шарбини пропуснаха да изравнят резултата в най-добрата атака за гостите в мача. Последва нов гол на Багарич в 78-ата минута, който лиши двубоя от по-нататъшна интрига.