Благой Георгиев игра 90 минути при победата на Терек Грозни с 2:1 при гостуването на Рубин Казан в мач от седмия кръг на руското първенство.

Благой Георгиев игра силно за тима от Грозни.

Терек поведе в 13-та минута, когато Кудряшов подаде към Н'Дуасел, който след това прати топката във вратата на Рижиков.

След получения гол футболистите на Рубин се опитаха да изравнят резултата до края на първото полувреме, но сериозни пропуски направиха Рондон, Карадениз и Еременко.

Рубин успя да изравни резултата в 68-та минута, когато Рондон с глава прати топката във вратата на Годзюр.

Магомед Митришев донесе победата за Терек с гол в 86-та минута.

Рубин завърши мача с човек по-малко, след като Бокети бе изгонен за втори жълт картон в 89-та минута.

Терек има актив от 16 точки, колкото и лидерът Зенит, но заради по-лошата голова разлика заема втора позиция. Рубин е на четвърто място с 12 точки.