Терек Грозни изпусна да победи Сатурн, като мачът от шестия кръг на руското първенство завърши 1:1.

Българските футболисти в отбора от Грозни Валентин Илиев и Благой Георгиев записаха 90 минути, но не успяха да помогнат на своя отбор да стигне до победата.

Домакините поведоха в 26-та минута, когато Леонид Гвазава преодоля защитата на Сатурн и с хубав премерен удар прати топката във вратата на Кински.

Гостите стигнаха до изравнително попадение в 46-та минута, когато Радослав Забавник сбърка и топката попадна в Немов, който намери Евсеев и той с точен удар препарира Дикан.

До края на мача отборът на Терек имаше надмощие и създаде доста интересни положения пред вратата на Сатурн, но така и не се стигна до победно попадение за домакините.

След това равенство Терек Грозни се намира на осмо място във временното класиране с актив от 8 точки, а Сатурн е на тринадесета позиция с 5 точки.