Касъмпаша отпадна от турнира за Купата на Турция след 1:1 в редовното време и дузпи срещу Трабзонспор. За домакините на „Реджеп Ердоган” една от дузпите реализира Георги Сърмов, но все пак неговият тим отпадна.

Сърмов и Николай Димитров започнаха като титуляри за Касъмпаша. Хичо обаче бе заменен в 80-та минута.

Домакините откриха резултата още в 7-та минута, когато Йозер Хурмачи вкара за 1:0. Трабзонспор изравни за 1:1 в 80-та минута.

В двете продължения не паднаха повече попадения и двата тима отидоха на дузпи. При изпълненията от бялата точка, Сърмов трябваше да бие втори за своя тим и не сбърка за 2:2. Никой от гостите не сбърка до края, а двама от съотборниците на българина не успяха да вкарат, с което Касъмпаша отпадна от надпреварата след крайното 4:2 в полза на Трабзонспор.