Българският национал Георги Сърмов изигра 10 минути при победата на неговия Касъмпаша с 3:1 като гост на гранда Бешикташ.

Сърмов бе на резервната скамейка, а в 80-а минута, когато крайният резултатът вече бе оформен, влезе в игра на мястото на Табаре Виудес.

Мачът от 26-тия кръг на турското първенство започна отлично за гостите, които откриха в 7-а минута именно чрез Виудес.

Малко след това Бешикташ изравни чрез Олчай Сахан, но до края на първото полувреме Джалма отново изведе Касъмпаша напред в резултата.

Точка на спора пък сложи Халил Чолак, който вкара третия гол за отбора в 78-а минута, с което оформи крайното 3:1.

В класирането Бешикташ е на второ място с 43 точки, на 4 зад лидера Галатасарай. Касъмпаша също се движи добре и е на четвърто място с 40 точки.