Касъмпаша записа успех с 2:1 срещу Карабюкспор в мач от 2-ия кръг в турската Суперлига в Истанбул. За домакините титуляр започна Георги Сърмов, а към края на двубоя в игра се появи и Николай Димитров.

Сърмов си изкара жълт картон още в 23-та минута, а на почивката бе заменен от Керем Серас. Хичо пък започна двубоя на пейката, като в 82-та минута влезе на мястото на Хакан Озмерт.

Домакините стигнаха до победата с попаденията на Озмерт в 28-та и Хюсейн Кала в 83-та минута. Флорин Чернат бе точен за гостите в 45-та минута.

В първия кръг Касъмпаша стартира със загуба от Галатасарай. След успеха в петък пък тимът на двамата българи се изкачи на 6-то място с актив от 3 точки. Карабюкспор остана на 10-та позиция с 1 точка.