Българският нападател на Чарлтън Светослав Тодоров постепенно се завръща към нормален игрови ритъм. Тоди записа 78 минути на терена за отбора на резервите при равенството 1:1 с Куийнс Парк Рейнджърс в новия турнир Football Combination Invitation.

Светльо Тодоров започна като титуляр на „Лофтъс Роуд”, а единственото попадение в мача реализира Дарън Амброуз. Българинът продължава да се възстановява след контузията в коляното, но е все по-близо до това да изиграе пълен мач.

Само осем минути след началото на срещата Тоди имаше шанс да открие резултата, когато получи добър пас от Амброуз, но стреля покрай дясната греда.

Чарлтън ще има мачове още с Уотфорд, Ипсуич и Кристъл Палас в група В на Football Combination Invitation.