Отборът на Страсбург, в който играе българският футболист Емил Гъргоров, продължава да бъде без победа и след 4-тия кръг във френската Лига 2.

Елзасците завършиха наравно 2:2 при гостуването си на Аячо, въпреки че на два пъти повеждаха в резултата. За разлика от първите мачове, този път Емил Гъргоров започна като титуляр за своя отбор.

Магай Гай откри за гостите в 38-та минута, но 15 по-късно Кристиан Кинкела възстанови равенството. Никола Фавергю в 63-та даде нова преднина на Страсбург, а крайното 2:2 оформи Жан-Франсоа Ривиер в 81-та минута.

Равенството е второ за Страсбург, който освен това има и 2 загуби, но остава без спечелен мач. Гъргоров и компания са на незавидното 18-то място с 2 точки, докато днешният им съперник от Аячо е 9-ти с 4.