Костадин Хазуров изигра страхотен мач за своя Бней Сахин при разгрома с 5:0 срещу шампиона на Израел Ирони Кирият Шмона в мач от 33-я кръг на първенството.

Хазуров игра 90 минути за Сахин и е с основна заслуга за разгромната победа на своя отбор.

Българският нападател даде аванс за тима на Бней Сахин още във 2-та минута.

Домакините удвоиха своята преднина в 47-та минута, когато Ради бе точен.

Двадесет минути по-късно в 67-та Костадин Хазуров отбеляза своето второ попадение в срещата за 3:0.

Хазуров спечели дузпа за Бней Сахин в 78-та минута, на наказателният удар бе реализиран от Ради в 80-та за 4:0.

Крайното 5:0 в срещата бе оформено в 85-та минута, когато Костадин Хазуров подаде към Кадуси, който вкара във вратата на Итамар.

След този успех Бней Сахин запази шансовете си за участие в евротурнирите, след като отборът се намира на четвърта позиция във временното класиране с актив от 50 точки и е само на една от втория в класирането Апоел Тел Авив.