Българският футболист Страхил Попов имаше основна роля при победата на неговия Касъмпаша с 3:2 над Акхисарспор в срещата от 26-ия кръг на турското първенство.

Страхил Попов се отчете с асистенция още при първото попадение в двубоя. В 7-ата минута след заучено положение от корнер, бившият футболист на Литекс центрира в наказателното поле, а  Бенгали-Фоде Койта засече за 1:0.

В последствие домакините обърнаха резултата до 2:1, но в заключителната част на мача Касъмпаша все пак стигна до заветните три точки с два бързи гола за крайното 3:2.

Страхил Попов остана на терена в продължение на цялата среща.

След успеха тимът е на 10-о място с 34 точки, колкото имат още 4 тима в средата на таблицата. Акхисарспор е на дъното с 21 пункта, заплашен от изпадане в края на сезона.