Воденият от Стойчо Младенов египетски отбор на ЕНППИ постигна много важна домакинска победа с 2:1 срещу Хараш Ел Ходоод в мач от предпоследния 29-и кръг на местното първенство.

Домакините успяха да поведат в резултата в 23-та минута с гол на Ислам Авад.

Воденият от Стойчо Младенов тим удвои своята преднина в 44-та минута, когато Ахмед Абдул Захер вкара топката за втори път във вратата на Али Фараг.

Воденият от Стойчо Младенов отбор ЕНППИ завърши мача с 10 футболисти, след като в 71-та минута бе изгонен играч с директен червен картон.

Почетното попадение за Хараш Ел Ходоод отбеляза Абделмалек Еид в 89-та минута.

След тази победа ЕНППИ остана на пето място с актив от 46 точки, а до края на сезона остава още един кръг. Четвъртото място, което дава право на участие в африканската Шампионска лига в момента се заема от отбора на Ел Шорта, който също има 46 точки, но е с по-добра голова разлика от ЕНППИ.