Бившият национален селекционер на България Христо Стоичков стартира повече от добре начело на новия си отбор Мамелъди Съндаунс, след като постигна минимална победа с 2:0 като домакин в първия кръг на местното първенство срещу новака в групата Черните Аса. Това бе официалният дебют на Камата начело на „бразилците”.

На своя „Супер Стейдиъм” домакините взеха инициативата още в първите минути на мача и логично поведоха още в 4-та минута с гол на Мфела.

До края на първото полувреме Мамелъди създаде още много опасности пред вратата на гостите, но така и не се стигна до нов гол.

В края на мача Съндаунс отбеляза нов гол дело отново на Мфела в 88-та минута.

След слабите резултати в предсезонната подготовка, началото на сезона е повече от обещаващо за „бразилците”.

Така след изиграните първи четири мача от първия кръг на първенството Мамелъди оглави класирането, след като в другите три срещи не бе излъчен нито един победител.