Стоян Колев и Живко Желев записаха по 90 минути за своя Оцелул при домакинската загуба от Стяуа Букурещ. В срещата от 30-я кръг на румънското първенство лидерът в класирането успя да измъкне трите точки след резултат 1:0 и попадение в 78-та минута, като с това записа 10-а поредна победа.

Почти през цялото време гостите от румънската столица атакуваха, но българският страж опазваше вратата си непокътната.

След центриране от корнер, Дика прати топката с глава към Михайца Плешан, който от непосредствена близост също с глава успя да прехвърли Стоян Колев и да прати топката зад гърба му.

В 64-та минута Живко Желев пропиля едно от най-добрите положения за Оцелул, след центрирана топка, бившият играч на Литекс стреля с глава, но оплете топката от външната страна на мрежата.

След загубата отборът на Желев и Колев заема 9-о място с 37 точки, докато Стяуа запази лидерската си позиция с две повече от втория Клуж, който има 66.