В отложен мач от 16-ия кръг на полското първенство Стал Миелец и Висла Плоцк завършиха 2:2. Титуляр в състава на домакините беше Божидар Чорбаджийски. Бившият защитник на ЦСКА игра до 77-ата минута, когато бе заменен от Матеуш Мак. Алекс Колев пък се появи при 1:2 в 68-ата минута.

Двубоят започна лошо за домакините. Висла повде в 14-ата минута с попадение на Патрик Тушински, а в началото на второто полувреме отборът от Плоцк вкара и втори гол, дело на Дамян Михалски.

Стал намали след час игра с точен изстрел на Мачей Янковски след асистенция на Марчин Флис. Домакините продължиха да атакуват с всички сили и в 87-ата минута стигнаха до равенството благодарение на Матеуш Матрас.

Въпреки проявения характер, отборът на Чорбаджийски и Колев остава на дъното в класирането с 16 точки, но с реални шансове да настигне Краковия и Подбескидзе.