Спартак Москва с Ивелин Попов в редиците си победи Уфа с 3:1 в двубой от 16-ия кръг на руското първенство. Българският национал остана на терена до 75-ата минута на срещата, когато беше заменен от Марио Пашалич.

Противно на логиката Уфа откри резултата в 10-ата минута, когато Игбоун се разписа във вратата на Селихов.

Седем минути по-късно Промес пробва удар от 30 метра, но не сполучи да изравни резултата.

Фернандо изравни резултта в 37-ата минута на срещата. През втората част Ивелин Попов пробва мерника си в 50-ата минута, но не сполучи.

Спартак стигна до обрат в резултата в 64-ата минута, когато Промес се разписа, а до края на двубоя падна и трети гол за домакините. Точен беше Луис Адриано в 79-ата минута.

След този успех Спартак е на петото място с 25 точки, а Уфа е на 8-ото с 21.