Националният вратар на България Димитър Иванков заедно със своя Кайзериспор спечели Купата на Турция, след като на финала победиха с 11:10 след изпълнение на дузпи отбора на Генчлербирлиги, като в редовното време срещата завърши 0:0.

Иванков се представи блестящо в мача и освен, че спаси три дузпи, също така бе точен от бялата точка на два пъти.

Двата отбора се представиха доста равностойно през 90 минути, а в продължението от 30 минути футболистите на Кайзери и Генчлербирлиги играха доста предпазливо и логично се стигна до дузпите, където нервите на Иванков и неговите съотборници се оказаха по-здрави.

Бившият вратар на Левски се разписа още в първата дузпа, след което спаси удара от бялата точка на Кахе. В последствие при 2:1 за Кайзери Корай изпусна за отбора на Иванков.

Резултатът вървеше наравно до 5:5, когато Тургай изпусна за Кайзери, но Иванков спаси удара на Ел Сака.

При 9:9 Иванков бе точен от бялата точка и направи резултата 10:9. При 11:10 за Кайзери Мехмет Шакир застана зад топката, но бившият вратар на Левски отново се представи блестящо и по този начин донесе купата на своя отбор.