Отборът на Лех Познан с Александър Тонев в състава си загуби с 0:2 от Ягелония в мач от полското първенство. Българският футболист започна двубоя като титуляр, но бе заменен в 73-та минута.

Играчите на Ягелония постигнаха първа по рода си победа над Лех Познан, три това като гост, за последните 25 години. Любопитното е, че българският нападател не е бил роден при последния подобен резултат, тъй като младият футболист е на 22 години.

Гостите поведоха в резултата още в 4-та минута чрез Паздан, а през втората част Алексис Норамбуена затвърди успеха на Ягелония в 70-та минута.

След поражението в 9-я кръг на шампионата Лех Познан заема второто място в подреждането със 17 точки, с една по-малко от лидера Легия Варшава, който обаче е и с мач по-малко. Ягелония е на 11-а позиция с 11 точки.