Терек Грозни се представи доста слабо и загуби с 0:4 гостуването си от 18-я кръг на руската първа лига на шампиона Рубин Казан.

Мачът бе решен само за първите двадесет минути, когато отборът воден от Вячеслав Грозни получи три гола.

Бухаров се разписа на два пъти в 13 и 16-та минута, а в 20-та Домингес бе точен за класическото 3:0 в полза на Рубин.

Бившият футболист на ЦСКА Валентин Илиев бе заменен още в 25-та минута, когато на негово място в игра се появи друг екс-армеец Радослав Забавник.

Българският национал Благой Георгиев игра през всички 90 минути, но не се отличи с нищо.

Крайният резултат в срещата бе оформен в 90-та минута, когато Александър Бухаров оформи своя хеттрик.

След тази загуба Терек се смъкна на десета позиция във временното класиране с актив от 24 точки.