Българският вратар Димитър Иванков се представи на много добро ниво и на три пъти отрази опасни удари. Представянето му вмача между Бурсаспор срещу Фенербахче беше оценено с три звезди.

Срещата от 27-ия кръг на турската Суперлига завърши 0:0, а с този резултат фенерите изостанаха на 2 точки от лидера Трабзонспор, който има 63. Шампионите от Бурсаспор останаха на 3-о място в класирането с 52 точки.

След равностойно първо полувреме домакините вдигнаха оборотите и заредиха атака след атака. В 60-ата минута Джоузеф Йобо подаде на Нианг, който стреля, но Иванков отрази. В 73-ата българинът изби топовен шут от 15 метра на бразилеца Алекс, а също така и удар с глава на бразилеца пет минути преди края на срещата, след като Нианг му подаде от дъгата.