Българският вратар Михаил Иванов и неговият тим Сиена изхвърлиха Интер от първенството на Италия. В сблъсък между „примаверите” на двата клуба Сиена продължи на четвъртфинал, въпреки че падна с 1:2 в Милано.

Първият двубой завърши с победа на Сиена 1:0, така голът на чужд терен донесе крайния успех за „бяло-черните”.

Както в първата среща, така и днес българският вратар Иванов изигра силен мач. Гостите поведоха в 22-та минута след точен шут на Джианети.

След паузата „нерадзурите” мушнаха две попадения на Мишо Иванов, като точни бяха Диминута и Джакомели.

Двубоят с българско участие бе предаван пряко по италианския канал „Скай Спорт”. В следващите дни ще стане ясен и противника на Сиена за четвъртфиналите.