Сепси продължава да е една от приятните изненади на сезона в Румъния. Отборът на Радослав Димитров, който и днес беше титуляр, победи с 2:1 като гост Киндия Търговище и вече е на 4-о място в класирането.

Сепси има в актива си 19 точки, а с толкова е и петият Академика Клинчени, където играят Георги Пашов, Цветелин Чунчуков и Асен Чандъров.

Срещу Киндия Сепси се озова в ролята на догонващ в 39-ата минута след далечен изстрел на Денис Думитрашку. След почивката обаче гостите направиха пълен обрат. В 69-ата минута Аднан Аганович изравни, не без помощта на вратаря на Киндия, а в 77-ата минута мощен шут на Анас Ахахбар донесе победата на Сепси.

Начело в Лига 1 е ФКСБ, пред Университатя Крайова и съперника на ЦСКА в Лига Европа ЧФР Клуж.