Отборът на Селта отново не успя да запише победа под ръководството на новия си наставник Хуан Рамон Лопес Каро. В среща от 9-ия кръг на испанската Сегунда дивисион „небесносините” завършиха 2:2 с Нумансия на своя „Балаидос”.

Каро, който замени Христо Стоичков на кормилото на галисийците, отново не включи в групата българите Петър Занев и Владимир Манчев. Леки откри за домакините в 19-та минута, но в 27-та Брит изравни.

През второто полувреме двата тима отново си размениха по едно попадение – Селта отново излезе напред с гол на Хорхе в 53-та минута, а Морено оформи крайното 2:2 в 67-та минута.

15 минути преди края на срещата Рубен от Селта получи директен червен картон.

Преди изиграването на останалите срещи от 9-ия кръг Селта е на 10-то място с 12 точки. Начело в класирането са Спортинг Хихон и Малага с по 21.