Считаният за сигурно ново попълнение на Левски - Джавад ел Джемили, изигра може би последния си мач за кипърския Хлорака. Испанецът започна като титуляр при домакинското поражение с 1:3 на Аполон Лимасол. 20-годишното крило остана на терена до 54-ата минута, когато резултатът беше 1:0, но до края на мача неговият отбор допусна обрат.

Българският национа Илиан Илиев влезе в игра в 58-ата минута на мястото на Сполярич и помогна на "боговете" да стигнат до успеха.

Хлорака поведе в 20-ата минута с гол на Мануел Торес. Малко след час игра Йоанис Питас успя да изравни. Аполон стигна до обрат в 73-ата минута, когато се разписа Годсуей Доньох. Крайният резултат оформи Питас две минути преди края.

С успеха Аполон събра 38 точки и заема 5-о място във временното класиране. Хлорака е на дъното с едва 12 точки.

Джавад ел Джемили е чакан в началото на следващата седмица в София. Крилото ще премине медицински изследвания и ще подпише със "сините".