Българският защитник Валентин Илиев бе титуляр и игра цял мач за новия си отбор Университатия Крайова на старта на пролетния полусезон на румънското първенство. Илиев и съотборниците му обаче не успяха да се справят като гости на Динамо Букурещ и отстъпиха с 1:2. В игра за тима от Крайова в 51-та минута влезе Еуген Трика, а в 82-та на терена се появи друг бивш играч на ЦСКА – Александър Пицурка.

Бощиня откри резултата в осмата минута с глава, след центриране на Мариус Никулае, а самият Никулае направи 2:0 в 18-та. Между двата гола обаче Университатия бе явно ограбен от съдията, който спести дузпа на столичани след нарушение на Моци срещу Михай Костеа. Това нажежи обстановката на терена и се стигна до саморазправа между играчите, но все пак до нищо по-сериозно.

Михай Дина намали резултата в 20-ат минута, след хубаво подаване на Паунович. В 34-та минута Торе имаше шанс да направи аванса на Динамо още по-изразителен, но удари гредата на Силвио Лунг.