Отборът на Терек Грозни, в който се състезават двама българи – Благой Георгиев и Валентин Илиев, записа равенство 1:1 при гостуването си на Ростов. И двамата родни играчи започнаха срещата като титуляри, но защитникът бе заменен на полувремето, но медиите в Русия не съобщават за някаква видима причина за рокадата. Участие в мача взеха и бившите играчи на ЦСКА - Флорентин Петре и Радослав Забавник.

Момчетата на Вячеслав Грозни бяха по-активни през целия мач, но въпреки това не съумяха да вземат трите точки от своя съперник.

В 26-та минута на срещата Терек излезе напред в резултата. Шамил Лихялов успя да се възползва от грешка в защитата на Ростов за 1:0. В 53-та минута Максим Астафиев изравни за крайното 1:1 с глава.

Малко по-късно, в 60-та минута, Благой Георгиев получи жълт картон, след като извърши нарушение срещу съперников футболист.

Така след равенството, Терек заема 10-о място с 13 точки в актива си, преди обаче да са се изиграли всички срещи от кръга.