Българският национал Димитър Рангелов се отчете с ново попадение, след като бе един от голмайсторите в драматичната световна квалификация срещу Люксембург. Бившият ас на Славия записа 69 минути игра за своя Коняспор, който победи с 3:1 Анталияспор в третия кръг на турското първенство, а Рангелов отбеляза именно третия гол за своя тим.

За Коняспор това бе първа победа в шампионата, след като тимът стартира с две поредни равенства.

Всичко по-интересно във визитата срещу Анталияспор се случи след паузата, когато паднаха и четирите попадения. В 49-ата минута гостите поведоха след хубав гол на Йомер Сахинер, а само 6 по-късно отново турският футболист покачи на 2:0. Той получи хубав пас от Бари Дъглас, който го изведе на идеална позиция.

27-годишният шотландец стори същото и в 65-ата минута, когато асистира и на Рангелов, за да може българинът да открие сметката си за сезона. Малко по-късно родният национал бе заменен, след като наставникът Айкут Коджаман счете мача за спечелен.

Анталияспор стигна до почетен гол в продължението на срещата, който бе дело на неостаряващия Самуел Ето'о.