Димитър Рангелов успя да помогне на своя Макаби Тел Авив да не загуби у дома от Макаби Петах Тиква.

Българският национал влезе като резерва в 66-ата минута, когато тимът му падаше с 0:1, като се включи много силно в игра и помогна на домакините да стигнат до крайното 1:1.

Себастиен Саншони изведе гостите напред с гол в 31-ата, а в 73-ата Рангелов можеше да изравни, малко след като се бе появил на терена, но ударът му бе спасен с мъка от вратаря на Петах Тиква.

В 83-ата Димитър Рангелов получи топката в центъра на терена, напредна и даде отличен пас към Елиран Атар, който бързо подаде към Харис Медунжанин, който донесе крайното 1:1.

Ако бе спечелил този мач, Макаби Тел Авив щеше по голова да излезе разлика начело в класирането, но след домакинския хикс е четвърти в израелското първенство с 26 точки, на две зад водача Макаби Хайфа, който е с мач по-малко.