Българският национал Димитър Рангелов се отличи с асистенция при равенството на Коняспор 2:2 срещу шампиона Бешикташ в среща от втория кръг на турското първенство. Рангелов започна като титуляр, а в 63-ата минута беше заменен от босненеца Дени Молошевич.

И двете попадения за домакините отбеляза Рияд Баич. Той откри резултата в 8-ата минута, а в 59-ата изравни. При втория гол Баич се разписа след подаване на Рангелов.

За шампионите точни бяха Олджай Шахан в 14-ата и Дженк Тосун в 53-ата минути. Бешикташ завърши с човек по-малко, след като Неджип Юсал получи втори жълт и съответно червен картон в 81-ата минута.

В класирането води Бешикташ с 4 точки, а Коняпоспор е на девета позиция с 2 точки./БТА