Отборите на Виторул Костанца и Сепси завършиха 3:3 в зрелищен мач от 19-ия кръг на румънското първенство. Българинът Радослав Димитров игра пълни 90 минути за гостите, които са четвърти в класирането с 32 пункта в своя актив.

Кевин Лукасен откри резултата в 9-ата минута след груба грешка на вратаря Хесус Фернандес, но в 18-ата минута Едер Гонсалес върна паритета. В края на полувремето отново Лукасен бе точен за домакините.

В началото на втората част Сепси получи дузпа, реализирана от Богдан Митреа. Андрей Чобану, също от дузпа, доближи Виторул до победата в 84-ата минута, а в добавеното време Павол Сафранко с глава оформи равенството.

В друг мач Волунтари и Университатя Крайова завършиха 1:1. Антони Иванов не игра за домакините срещу отбора, който държи правата му.