Радослав Димитров се превърна в герой за своя отбор Сепси в срещата с Ботошани от 12-ия кръг на румънската Лига 1. 32-годишният футболист вкара късен гол в добавеното време на мача, с който донесе точка на своя тим за равенството 2:2.

Мачът не се разви никак добре за домакините, които допуснаха да изостават с два гола  след точни изстрели на Андрей Тирковяну в 36-ата и Хамиду Кейта в 53-ата минута.

В 55-ата минута Сепси намали изоставането си чрез Богдан Митреа, а в 4-ата минута на добавеното време българският защитник отбеляза изравнителното попадение за 2:2. При едно разбъркване в наказателното поле топката бе върната към българина, който от движение стреля и въпреки намесата на вратаря кълбото се озова в мрежата.

С това реми Сепси излезе временно на 4-ото място в таблицата с 20 точки, но и с мач повече от отборите около себе си. Ботошани пък се намира на 11-ата позиция с 13 точки. Водач е ФКСБ с 27 точки