Българският младежки национал Радослав Кирилов отбеляза още един гол за своя тим Венеция. Той се подвизава с него в трета дивизия в Италия.

Родният нападател се разписа за домакинското равенство 2:2 с Комо. Двубоят беше от 27-ия кръг на шампионата.

Българинът отбеляза много важен гол, тъй като дотогава тимът му изоставаше с 1:2. Кирилов беше точен в 22-ата минута.

Впоследствие Рикардо Бокалон изравни резултата още преди почивката и до края нов гол не падна.

За родния национал това беше втори гол през сезона. Първият му беше още във втория мач за Венеция през февруари при победата с 4:1 над Судтирол.

Ради Кирилов играе в третодивизионния клуб под наем от елитния Киево. Той се присъедини към Венеция на 31 януари.